Pasirinkite Kalbą: Lt
+370 686 59956 / arba Parašykite

Apmokėjimas

Prekių kainos internetinėje parduotuvėje www.spalvinga.lt ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais su PVM.

GARANTUOJAME, kad prekės užsakytomis kainomis nepadidės iki Jūsų užsakymo įvykdymo.
 
Pirkėjui išsirinkus pageidaujamas prekes, skiltyje „Krepšelis“ ir paspaudus nuorodą „Pirkti" Pirkėjas mato ir gali atsispausdinti užsakymo lapą – išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Sąskaitoje nurodomos pasirinktos prekės, jų kiekis, suteikiamos nuolaidos, galutinė prekių kaina, įskaitant visus mokesčius, ir pristatymo mokesčius.

Pirkėjas gali pasirinti užsakymo metu vieną iš šių atsiskaitymo būdų:

1. Elektroninė bankininkystė. Patvirtinę užsakymą elektroninėje parduotuvėje Jūs automatiškai būsite nukreipti į Jūsų pasirinkto banko elektroninę sistemą. Joje suveskite reikalingus duomenis ir apmokėkite už prekes. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tuomet, kai gausime Jūsų mokėjimą. Pristatymo terminas skaičiuojamas nuo apmokėjimo gavimo dienos.
 
2. Bankiniu pavedimu su išankstine sąskaita. Už prekes mokama išankstiniu pavedimu į UAB "LG BALTIC" atsiskaitomąją sąskaitą pagal išankstinio mokėjimo sąskaitą, kuri Jums bus pateikta pasirinkus šį mokėjimo būdą. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tuomet, kai gausime Jūsų mokėjimą. Visi būtini rekvizitai nurodyti išankstinėje apmokėjimo sąskaitoje. Būtinai nurodykite pavedimo paskirties laukelyje užsakymo nr.

3. Atsiskaitymas kortele vykdomas prekių pristatymo metu. Ši paslauga Vilniaus mieste yra nemokama, kitose miestuose paslaugos kaina - 4,50 €. Šis mokestis yra įtraukiamas į užsakymą ir priskaičiuojamas prie bendros užsakymo sumos.

Ilgiausias pristatymo terminas - 10 (dešimt) darbo dienų po apmokėjimo gavimo už jas.


Bendraukime

Pristatymo būdai


                                         

Atsiskaitymo būdai

Facebook Susisiekite