Pasirinkite Kalbą: Lt
+370 686 59956 / arba Parašykite

Sertifikatai


Kojinės pažymėtos deoMed® ženklu yra registruotos medicinos srityje, o įvairiose medicinos parodose pelniusios daug apdovanojimų. Lenkijos rinkoje tarp šios grupės produktų JJW lyderiauja. Šios kojinės buvo įvertintos ir daugelyje užsienio rinkų.Plataus asortimento, funkcionalumo ir gražių raštų dėka  sportinės motive® kojinės yra labai paklausios visoje Lenkijos rinkoje. Taip pat nuolat didėja jų eksportas.
 

Kojinės - dezodorantas
Kojinės, kurios yra lyginamos su dezodorantu, užtikrina ypatingą higieną. Tai unikalus sprendimas, kai kojinės pasižymi antibakteriniu ir antigrybeliniu poveikiu.  Žodžiai DEO arba DEODORANT nėra atsitiktiniai - mūvint šias kojines užkertamas kelias nemaloniam kvapui. Šios savybės išlieka netgi po daugelio skalbimų. Tai pasiekta dviem būdais.
*   Kojinių pluoštas pagamintas su šveicarų firmos Sanitized® (licenzijos nr. 1138.08) apretūra. Tokią licenziją gauna tik aukščiausios kokybės technologinio proceso gamintojas. Tai, kad JJW kojinės su Sanitized® apretūra yra aukščiausios kokybės produktas, garantuoja joms suteiktas Sanitized® tobulumo sertifikatas.
*     Sportinių ir medicininių kojinių pluošto šerdyje esantys sidabro jonai naikina grybelius ir bakterijas - nemalonaus kvapo šaltinį, padeda palaikyti natūralią odos pusiausvyrą ir dėvimo gaminio švarą.
Kiekviena kojinių rūšis, pasižyminti aukščiau paminėtomis savybėmis, internetiniuose puslapiuose yra atpažįstama pagal Sanitized® logotipą.

 

 
MŪSŲ ATSTOVAUJAMŲ "ARGES" BEI "AGMI" GAMINTOJŲ PRODUKCIJAI IŠDUOTAS YRA SERTIFIKATAS, ŽYMINTIS VAIKAMS SAUGIUS PRODUKTUS.Bendraukime

Pristatymo būdai


                                         

Atsiskaitymo būdai

Facebook Susisiekite